نگرش ما وجه تمایز ما

درباره ما

آشنایی با ایزوگام خنجوکستان

شرکت ایزوگام خنجوکستان در سال 1395 با نام ثبتی خنجوک و با شماره ثبت 347035 تاسیس شد که بعدها در سال 1398 نام خود را به ایزوگام خنجوکستان تغییر داد.

هدف اولیه شرکت تولید عایق های رطوبتی بود که بعدها با استفاده از ظرفیت های داخلی مجموعه و کسب موفقیت در عرصه تولید و فروش، برآن شد تا مهم ترین و پر مصرف ترین ماده اولیه ایزوگام را نیز خود تولید نماید. رفته رفته با به بار نشستن بذر اعتماد و اطمینان در دل مشتریان و مصرف کنندگان، طی سال های در کنار هم بودن و همکاری های متقابل ، بر آن شدیم تا خدمت شایسته تری به مشتریان ارائه نماییم. بنابراین با ایجاد برندهای جدید مانند: خنجوکستان، خنجوک بام شرق، مقداد، مقداد شرق، جمیل شرق، دارستان ملی و مقدادیا با کیفیتهایی متفاوت ، تنوع نوع محصولات خود را افزایش دادیم و با توجه به قیمت بسیار مناسب آنها نسبت به کیفیتی که دارا بودند خیلی زود به بازارهای داخلی و خارجی راه پیدا کردیم. همچنین با گسترش بخش پالایشگاه کارخانه مفتخر شدیم با تولید قیر70/60  و کسب نشان استاندارد، گامی دیگر در خدمتگزاری به هموطنان محترم برداریم .

اکنون شرکت ایزوگام خنجوکستان با تولید انواع ایزوگام و قیرهای صنعتی ، ساختمانی و راهسازی به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در این صنعت شناخته می شود.

درباره سامانه آنلاین ایزوگام خنجوکستان ایزوگام خنجوکستان

یکی از مشکلات خریداران ایزوگام در سطح کشور شناسایی ایزوگام اصل از تقلبی است که متاسفانه بسیاری از سودجویان از عدم اطلاع کافی مشتریان و عدم وجود نظارت و شفافیت در بازار عایق های رطوبتی سوء استفاده کرده و محصولات تقلبی یا محصولات بی کیفیت را با قیمت های گزاف به مشتریان عرضه می کنند. عامل دیگر مهیا شدن بستر تقلب برای سودجویان، وجود برندهای مشابه در صنعت ایزوگام است که در این راستا شرکت ایزوگام خنجوکستان برای رفع مشکل خریداران عایق های رطوبتی در کشور و جلوگیری از سوء استفاده از اعتبار برند تجاری خود اولاً برندی متفاوت با نام برندهای دیگر را ثبت کرده است و دوماً در راستای شفاف سازی و عرضه محصولات شناسنامه دار نسبت به راه اندازی سامانه آنلاین ایزوگام حنجوکستان اقدام کرده است.

system-online

مدارک موجود ایزوگام خنجوکستان

ایزوگام خنجوکستان در یک نگاه

ایران آگهی یاب مجله اینترنتی کوشا سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور گروه بازاریابی و تبلیغات کوشا سامانه جامع تبلیغات ساختمان کشور خرید و تخفیف گروهی

درخواست مشاوره

مشتری گرامی!!
برای دریافت مشاوره جهت انتخاب و خرید محصولات لطفا فرم ذیل را تکمیل نمایید!